Нове покоління за освітню відбудову України!

Молодь з усієї України сміливо робить кроки назустріч Євроінтеграції, саморозвитку і впливу на українську позашкільну освіту, зібравшись в Чернівцях в листопаді 2023 року.

7-й Тренувальний табір Європейського Молодіжного Парламенту України спільно з Національною Молодіжною Радою України “Академія молодіжного лідерства та демократії” – це 60 прогресивних лідерів/ок, школярів/ок і студентів/ок з 20 областей України, які приїхали задля навчання та удосконалення своїх навичок в таких сферах, як: управління громадськими організаціями, проєктне управління, командне управління, медіа та фотографії. Кожен учасник(-ця) відкриває новий розділ своєї подорожі у світ лідерства,  ідей по відбудові України та демократичних цілей.

Протягом 4 днів молодіжні активісти навчались на офлайн і онлайн тренінгах від досвідчених проєктних менеджерів, керівників великих організацій, та лідерів сучасної України. На заході для учасників виступали Юлія Мархель, засновниця Let’s do it Ukraine, та Наталія Шевчук, голова Національної молодіжної ради України. Учасники мали можливість обговорити з ними важливі соціальні проблеми, спілкуватися та обмінюватися досвідом!

З 9 по 13 листопада учасники обговорювали важливі проблеми суспільства, спілкувалися та обмінювалися досвідом в самому серці Буковини. В перший день команда організаторів та представників ЄМП України відвідали тренінг з підготовки безпечного, комфортного простору для учасників_ць, а на наступний день зустріли активну молодь в стінах Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Знання, які запрошені учасники здобули на тренувальному таборі, будуть використані для участі в молодіжних ініціативах, волонтерських рухав, кар’єрах та побудові організацій в нашій країні. 

Захід був організований у співпраці з командою НМРУ та вмотивованими представниками ЄМП України – Марією Аршинніковою, Олександром Гладким, Софією Богдановою, Анастасією Федорченко, Роксоланою Торбою, та контролювався представницею національного комітету ЄМП України, Дар’єю Олійник. Ініціатива була підтримана та повністю спонсорована  НМРУ. 

7-й Тренувальний табір “Академія молодіжного лідерства та демократії” організований у рамках проєкту “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine”, який виконується Національною молодіжною радою Німеччини (DBJR) в партнерстві з Національною молодіжною радою України (НМРУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Іншими партнерами 7-го тренувального табору є Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Чернівецька обласна військова адміністрація, Pronto Pizza, In Omnia Paratus, UniCompass. 

“Цей проєкт відкрив для мене нові можливості для розвитку всередині нашої держави та надихнув мене на працю”, “Я дізналася багато нового про організацію волонтерських проєктів і готова втілювати все в життя”, – зізнаються учасники проєкту. Ми впевнені, що наше нове покоління – це світле та успішне майбутнє України, яка вже починає відбудовуватись. 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення