Осіння академія молодіжної політики: навчання, інтенсивний розвиток, атмосфера Карпат, об’єднання громадських організацій

Пригадати смак осінніх днів – це знайти нові ключі до знань та можливостей. Відчути дух навчання та відкритий світ Осінньої академії молодіжної політики, де кожен день — це нова сторінка у світі незабутніх вражень та безмежних можливостей.

Осіння Академія – унікальний освітній проєкт, що відбувався з 18 по 20 листопада у Татарові, Івано-Франківська область. Під час цієї події зібралися яскраві молоді особистості з різних куточків країни, щоб спільно поглибити знання та обмінятися досвідом, та об’єднатися задля розвитку громадських організацій та України. Академія стала місцем, де кожен учасник(-ця) відчував(-ла) себе частиною великої освітньої спільноти, де кожен день відкривав нові горизонти й інсайти.

Зустрічі з провідними фахівця(-чиня)ми, інтерактивні майстер-класи та дискусійні панелі дозволили глибше пізнати актуальні теми сучасної освіти та суспільства. Ця подія стала важливою платформою для обміну ідеями, вивчення нових методик та розвитку молодіжного потенціалу, обміном соціальних зв’язків та платформою для об’єднання.

Основною метою Академії було створення заохочувального середовища для учасників(-ць), де вони могли освоїти нові знання та навички, здобути цінний досвід та знайти в собі потенціал для подальшого розвитку. Академія стала майданчиком для обміну ідеями та думками, сприяючи розширенню кругозору та створенню мережі взаємопідтримки серед громадських молодіжних організацій та молодих активних людей. Учасники(-ці) отримали можливість не лише збагатити свої знання, але й виявити нові можливості для особистісного й професійного зростання своїх регіонів.

Учасники(-ці) мали можливість поглибити та розвинути свої знання у таких темах як молодіжна політика, спроможність молодіжних організацій та отримали навички в адвокації, проєктного менеджменту та фінансування.

Розкриті теми лекцій:

  • “Стратегічне планування у команді та ГО.”
  • “Важливість тімбілдінгів та комунікації у команді.”
  • “Подолання кризи людських ресурсів та ефективний пошук волонтерів.”
  • “Мотивація та збереження волонтерів.”
  • “Основи фандрайзингу: напрями та інструменти.”
  • “Дизайнування фандрайзингової канви проєкту.”
  • “Інструменти фандрайзингу: розбір переваг та недоліків у застосуванні.”
  • “Відстеження та оцінювання результатів роботи.”
  • “Управління ризиками в проєктах.”
  • “Як правильно звітувати про фінансові витрати та податки?”

Атмосферу освітньої програми доповнили дивовижні види Карпат та перший сніг, що створили унікальну ауру занять. Ця природна краса віддзеркалилася в атмосфері сприятливості для навчання та творчої інспірації, даруючи учасникам(-цям) нові перспективи вивчення матеріалу та розвитку власних ідей. Карпати, сповнені природної величі та спокою, стали чудовим контекстом для розгортання освітніх зусиль та поглибленого розвитку кожного учасника(-ці).

Академія реалізувалася Національною молодіжною радою України в рамках проєкту “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine”, який виконується Національною молодіжною радою Німеччини (DBJR) в партнерстві з НМРУ за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Завдяки їх підтримці ми розвиваємо громади та посилюємо голос молоді.

Серед 41 учасників(-ці) були представлені такі організації: ГО ”МО ”МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ”, ВП ГС НМРУ Рівненська молодіжна рада у Рівненській області, ESN, Молодіжна громадська організація «УКРТІНСАЄНС», ГО “КОРОСТИШІВСЬКИЙ МП”, AIESEC, ЄМП Україна , Ла Страда Україна, ГО «Трикутник», ГО “Свідома Молодь+”, Let’s Do It Ukraine, Молодіжна ініціатива «TEAM», ГО “ЕТ СЕТЕРА”, ГО ” ТОЛКОВІ”, Розвій, НСОУ Пласт, Tolerance in you , Центр Молоді Черкас, ГО “ШТУКА”, ГО “АЙСІТІ ЧЕ”, ГО VILNYY (мережа колівінгів для активної молоді), МП «LEAP», ГО “Рокитнівська варта”, СО Відрада.

Наші учасники(-ці) отримали неймовірні знання, натхнення та практичні навички. Глибокі лекції від найкращих спікерів(-ок): дивовижні дискусії, творчі майстер-класи та можливість засвоїти ключові аспекти успішної командної роботи в громадських організаціях. Не пропустіть цю унікальну можливість зростання та розвитку!

Ми серйозно підійшли до відбору тем лекцій та спікерів(-ок), вони серед найкращих: Артем Мосійчук, Вікторія Зацнова, Сергій Щербань, Людмила Петрухан-Щербакова, Наталія Шевчук — велика вдячність за змістовні лекції та навчання.

Після закінчення Академії учасники(-ці) активно використовують отримані компетенції в розвитку своїх організацій, громад та регіонів. Ми взяли коротке інтерв’ю в учасників(-ць), вони вже мають значні успіхи після 2 місяців, як завершилося навчання. Що кажуть учасники(-ці):

“Ми після Осінньої академії молодіжної політики здійснюємо значні зміни, базуючись на засвоєному матеріалі. Використовуючи набуті навички, я особисто створюю ефективні та згуртовані групи в нашій організації. Це включає в себе сесії організації команди, систематичні зустрічі для обговорення прогресу проєктів та налагодження чіткої ієрархії та обов’язків у колективі.”

“Крім того, ми розробляємо конкретні довгострокові та короткострокові цілі для організації, використовуючи стратегічне планування для визначення пріоритетів, розподілу ресурсів та відстеження прогресу. Ми активно працюємо над програмами підтримки та винагородження волонтерів(-ок), включаючи системи визнання, навчальні можливості та організацію соціальних заходів для них.”

Інші коментарі учасників(-ць):

“Рівень Осінньої академії молодіжної політики був доволі високий: різноманіття тренерів та тем цікавих для людей, що стають на шлях розвитку в громадському секторі та молодіжній роботі. А також знання глибокі, що дозволило розширити пул знань навіть уже досвідчених активістів.”

“Неймовірна атмосфера та команда з якою випала нагода працювати. Класні спікери та надзвичайно змістовне навчання”

“Я отримала багато корисних знань і, найголовніше, познайомилась з неймовірними людьми, які поділились своїм досвідом та змотивували мене на ще більший розвиток.”

Висновок:

Осіння Академія – це подія нових знань та можливостей. Учасники(-ці) не лише здобули цінні знання, але й відчули себе часткою великої спільноти, де співробітництво, взаємодопомога та взаєморозуміння є ключовими елементами. Ця подія стала платформою для особистісного та професійного зростання, де кожен учасник(-ця) міг(-ла) розкрити свій потенціал та знайти свій власний шлях до успіху. Осіння академія залишила невимовний слід у серцях усіх учасників, надавши не лише знання, але й інструменти та підтримку для подальшого розвитку.

Ми за рівні можливості для різноманітної молоді.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення