Конкурс на закупівлю послуг з розробки дослідження “Участь молоді та стан молодіжних організацій під час війни”

У рамках проекту “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine”, який виконується Національною молодіжною радою Німеччини (DBJR) в партнерстві з Національною молодіжною радою України (НМРУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. НМРУ оголошує конкурс на закупівлю послуг з розробки дослідження “Участь молоді та стан молодіжних організацій під час війни”.

Повні заявки повинні надаватись українською мовою в одному екземплярі на електронну пошту office@nycukraine.org із маркуванням: Конкурс на закупівлю послуг з розробки дослідження на тему “Участь молоді та стан молодіжних організацій під час війни” не пізніше 19:00, 18 жовтня 2023 року.

Вимоги до підрядника:

– Досвід у проведені дослідження.

– Досвід в розробці методологій опитувань.

– Відмінне володіння українською мовою.

– Досвід співпраці з ГО / або роботи у молодіжній тематиці буде перевагою.

– Відкритий або готовність відкрити ФОП 3 групи.

Обов’язковий перелік документації:

– Реєстраційні документи (якщо відкритий ФОП).

– Резюме.

– Референси на створені дослідження / опитування тощо.

Із повним переліком документів, необхідних для подання заявки на конкурс та іншими деталями можна ознайомитись за посиланням: https://nycukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/Інструкція-по-тендерній-заявці.pdf

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел.поштою: office@nycukraine.org до 17 жовтня 2023 року.

Поділіться з друзями

Підпишіться на оновлення спілки

Введіть свою електронну адресу нижче, щоб підписатися на нашу розсилку