Молодіжні координатори Національного конкурсу “Молодіжна столиця України” в областях

 

Молодіжні координатори Національного конкурсу “Молодіжна столиця України” в областях

Запрошуємо активну молодь з усіх регіонів України стати частиною команди національного конкурсу «Молодіжна столиця України» та подати заявку на регіонального координатора конкурсу, який з 2017 року запроваджений в Україні на щорічній основі.
 
Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню сприятливих умов для розвитку молоді в містах України.
 
У рамках підготовки заявок міст для участі в конкурсі та проведення інформаційної кампанії на регіональному й місцевому рівнях будуть обиратися координатори у 24 областях України.
 
Основним завданням регіональних координаторів є проведення прес-конференції та інформаційних заходів за участі представників органів місцевого самоврядування та активної молоді міста з метою популяризації національного конкурсу «Молодіжна столиця України» у регіонах України.
Задля якісного проведення інформаційної кампанії конкурсу передбачена підтримка діяльності регіональних координаторів та забезпечення їх необхідними матеріалами.
 
Реєстраційна форма для майбутніх координаторів конкурсу “Молодіжна столиця України” в областях:  https://goo.gl/RJEs9J
 
Детальна інформація про конкурс http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/
 
Ініціаторами “Молодіжної столиці” є Мiнiстерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики, Національна Молодіжна Рада України – НМРУ – NYCUkraine.

 

Share your love

Sign up for news!

Leave your email and you will get updates