Продовжено кінцеву дату заповнення онлайн опитування від НМРУ

National Youth Council of Ukraine продовжила кінцеву дату заповнення онлайн опитування!

Підрозділи (осередки, тощо) Всеукраїнських Молодіжних Організацій та Палати Політичних Організацій, які є членами Відокремлених Підрозділів НМРУ мають заповнити опитування, так само як і команди Всеукраїнських Молодіжних Організацій та Палати Політичних Організацій.

Посилання на опитування:➡️ https://nycukraine.typeform.com/to/P1KKYe

Опитування допоможе нам покращити нашу роботу для вас, проаналізувати потреби молодіжних організацій в Україні та ваш вплив в тих сферах в яких ви працюєте. Крім того, НМРУ планує проект стратегії спілки та пріоритети для того, щоб подальша діяльність відповідала інтересам та потребам членських організацій тому закликаємо вас повідомити нам про свої власні очікування як членів.

Пропонуємо Вам зібратись вашим керівним складом, відповісти на ІХ блоків питань, що включають такі теми:

– Контактна інформація

– Про вашу організацію

– Про взаємодію з регіональними молодіжними радами НМРУ(ВП)

– Про молодіжну політику в вашому місті/регіоні/країні

– Заходи

– Інформація про команду

– Забезпечення вашої роботи/підтримка організацій

– Зв’язки з громадськістю

– Пропозиції до роботи НМРУ

Ми також будемо використовувати опитування для оновлення Ваших контактів, щоб забезпечити належний зв’язок та комунікацію.

Час заповнення до 60 хв. Серед запитань є питання закритого та відкритого типу, з декількома можливими відповідями та з однією відповіддю.

Як заповнювати опитування?

✓Пропонуємо відповіді на запитання надавати тим, хто добре обізнаний в роботі організації, її пріоритетах та потребах. Тому бажано, щоб опитування заповнював керівний склад вашої організації.

✓Переконайтеся в наявності основних організаційних даних, таких як кількість ваших членів, співробітників, волонтерів, а також інші контактні дані.

✓Всі питання обов’язкові для відповіді.

✓“OTHER” – це можливість надати власну відповідь.

✓Зверніть увагу, що опитування може бути пройдене до кінця тільки один раз. Коли респондент натискає кнопку “ПОЧАТИ” або “START”, то має відповісти на всі питання до кінця чи почати з початку, у випадку потреби почати заново.

ДЕДЛАЙН ЗАПОВНЕННЯ ПРОДОВЖЕНО ДО 17 СЕРПНЯ.

NB: Просимо вас бути відвертими та чесними з собою, адже відповіді стануть доказовою базою для формування національних молодіжних політик на основі проблем та успіхів, які мають молодіжні громадські організації сьогодні!

Просимо звернути Вашу увагу на те, що членські організації НМРУ, які пропустять можливість заповнити опитування від Комісії з питань членства НМРУ, в разі виявлення бажання делегувати своїх представників на обрання в керівні органи Спілки під час Генеральна Асамблея НМРУ/General Assembly of NYCU, пройдуть моніторинг Комісії з питань членства, базуючись на інформації, наявній у відкритому доступі в мережі інтернет.

Дякуємо Всім, хто вже заповнив опитувальник!

Опитування розроблено за підтримки аналітичного центру КМІС. В рамках проекту здійсненого в партнерстві з Deutscher Bundesjugendring(Національною молодіжною радою Німеччини) та за підтримкиAuswärtiges Amt (Міністерства закордонних справ Німеччини).

 

Share your love

Sign up for news!

Leave your email and you will get updates