Workshop on climate change education, awareness & behaviour

Наталія Шевчук , Генеральна Секретарка НМРУ разом з представниками національних молодіжних рад країн Східного партнерства взяли участь у Воркшопі з питань освіти, обізнаності та поведінки щодо зміни клімату (Workshop on climate change education, awareness & behaviour).??

?Учасники воркшопу отримали як академічні, так і практичні знання щодо комунікаційних прийомів та методик для досягнення поведінкових змін щодо питань змін клімату, дізналися більше про досвід різних країн ЄС та Східного партнерства у відповідній темі.

?Також, брали участь в навчальному візиті до міста Гент – столицi вегетаріанських ресторанів та європейського передовика з сталих політик щодо харчування (вирощування овочів в школах, “вегетаріанські четверги” і т.п.). Місто також відоме програмою встановлення сонячних панелей на дахах домівок – “Електропостачання сусіда”. Хорошим прикладом з практичної реалізації свідомого та екологічного підходу до організації навчання в школі став заклад Don Boscocollege Zwijnaarde.

Посилання на документи, які можуть стати вам цікавими та корисними в адвокації цілей сталого розвитку, а саме в питаннях щодо змін клімату?:

?Позиційний документ НМРУ “Молодь та екологія”?http://bit.ly/31E0hMQ
?Resolution in support of youth demanding urgent climate action⚡️☘️https://www.youthforum.org/resolution-support-youth-demandi…
?The European Green Deal?https://ec.europa.eu/…/publications/communication-european-…

Share your love

Sign up for news!

Leave your email and you will get updates