На старті новий проєкт “Молодіжні лідери України”!

 

Волонтерство у Червоному Хресті – це твій ПЛЮС!

Червоний Хрест України разом з National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine та іншими партнерами запускають новий проєкт – «Молодіжні лідери України», який спрямований на розвиток молодіжного лідерства і волонтерських команд у країні. Проєкт надає молоді можливість брати активну участь у формуванні та зміні своїх спільнот за допомогою соціальних ініціатив і залучення до суспільного життя – тим самим роблячи свій внесок у розвиненіше і стабільніше українське суспільство.

Що ми робитимемо?
✔️ Знайдемо активних лідерів серед молоді у пілотних локаціях – Харківській (Харків, Куп’янськ, Красноград) і Дніпропетровській (Дніпро, Кривий Ріг, Павлоград) областях;
✔️ Навчимо їх ефективному лідерству, командоутворенню, визначенню потреб спільноти, розробці соціальних активностей різного формату і масштабу у дусі червонохресних цінностей і принципів – і будемо підтримувати їх реалізацію;
✔️ Навчимо гуманітарній дипломатії і молодіжній адвокації – та підтримаємо адвокаційні кампанії наших молодіжних лідерів;
✔️ Підготуємо і підтримаємо менторів, які допомагатимуть нашим лідерам збирати і згуртовувати волонтерські команди;
✔️ Забезпечимо проведення демократичних виборів лідерів на вищі рівні – районний, обласний, національний;
✔️ Збиратимемо представників громадських і державних організацій і весь актив громади для пошуків спільних рішень питань з життя молоді і громади загалом;
✔️ Створимо умови для дансько-українського молодіжного обміну досвідом – наскільки дозволять нам карантинні обмеження – найуспішніші молодіжні лідери проєкту поїдуть до Данії ділитися та набиратися лідерського і командного досвіду!

? Що робити лідерам волонтерів і активним волонтерам Товариства з проєктних міст і районів, які бажають стати ефективними лідерами, і готові долучитися до проєкту?
▪️ Заповнюйте анкету до 06.09.2020 (включно) ??
https://bit.ly/31ylFoE
▪️ Вболівайте, що пройдете на наступні етапи відбору учасників проєкту – ми шукаємо найвмотивованіших і найвідповідальніших!

? Що робити активним молодим дівчатам і хлопцям з проєктних міст і районів, які не є лідерами чи волонтерами Товариства, але теж хочуть стати молодіжними лідерами проєкту?
▪️ Заповнюйте ту ж саму анкету ?? https://bit.ly/31ylFoE і так само вболівайте, що пройдете відбір – ми запрошуємо усіх!

? Що робити активним молодим людям (волонтерам і «ще-не-волонтерам» Червоного Хреста) з проєктних міст і районів, які хочуть долучитися до волонтерських команд проєкту?
▪️ Заповнюйте цю анкету ?? https://bit.ly/2XPU7KC

? Що робити лідерам, волонтерам і «ще-не-волонтерам» Червоного Хреста з інших регіонів?
▪️ Активно вболівайте та інформаційно підтримуйте учасників проєкту та їхні досягнення, щоб ми якомога скоріше могли поширити набутий досвід і на Ваш регіон!

? Що робити ВСІМ активним волонтерам Червоного Хреста України?
▪️ Ставте собі на аватарку підпис «Я волонтер Червоного Хреста і це мій ПЛЮС» https://bit.ly/2PEuA2z
▪️ Заохочуйте друзів і знайомих також ставати волонтерами Червоного Хреста у своїх регіонах;
▪️ Дійте і будьте справжніми агентами змін у своїх спільнотах.

 Що робити, щоб стати волонтером Червоного Хреста України?
▪️ Заповнюйте анкету ?? https://bit.ly/2P8pJWs

Чекаємо на Ваші анкети!

Проєкт здійснюється у рамках програми Міністерства Закордонних Справ Данії «The Danish Neighbourhood Programme, The Youth Pool 2020-21» за підтримки Danish Red Cross in Ukraine та за участі Данського Молодіжного Червоного Хреста (Ungdommens Røde Kors), Міністерство молоді та спорту УкраїниУкраїнська академія лідерства та National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine.

#ВолонтерствоЦеТвійПЛЮС #VolunteeringIsYourPLUS
#МолодіжніЛідериУкраїни #YouthLeadersUkraine
#URCS #ЧервонийХрест #NYCU #НМРУ

Share your love

Sign up for news!

Leave your email and you will get updates