Вітання від Гайдинг в Україні / Association of Ukrainian Guides

✅Дівчата-гайди в усьому світі належать до найбільшої жіночої організації – Всесвітньої Асоціації Дівчат Гайдів і Дівчат Скаутів (

World Association of Girl Guides and Girl Scouts

), до якої входять близько десяти мільйонів членів у 145 країнах світу. В усіх цих країнах, незважаючи на расову відмінність, релігійні переконання, культурні цінності, рівень економічного розвитку, Гайдинг ставить перед собою однакові цінності й завдання. Кожна національна організація приймає фундаментальні принципи Гайдингу і, прагнучи у своїх програмах пристосувати їх до національних особливостей, умов, спрямовує свою роботу на внутрішній розвиток дівчат і молодих жінок.

✅ АГУ має власну освітню програму, яка розроблена спеціально для дівчат віком від 6 до 17 років, а також додаткову програму – для дівчат віком від 18 до 20.
◽️До складу основної програми входять сім широких напрямків, які допомагають дівчатам значно розширити загальний світогляд та набути найрізноманітніші навички для життя. Кожний з напрямків охоплює великий спектр тем, що рекомендовані для освоєння, та програма постійно поглиблюється та розширюється, аби охопити якомога більше цікавинок та корисних ідей, які стосуються дівчат, якими цікавляться дівчата, які впливають на дівчат. Напрямки основної програми:
Моє самопочуття, Мої внутрішні цінності, Мої таланти та навички, Я частина громади, Я та Україна, Я у країні Гайдингу, Я, природа і світ.
◽️Додаткова освітня програма АГУ для молодих лідерок (18-20 років) значно відрізняється від основної, бо включає лише три доволі вузькі напрямки, які мають допомогти дівчатам поглибити свої навички та знання для того, аби стати кваліфікованими волонтерами у гайдингу та розвивати гайдівську організацію як на місцевому, так і на національному рівні. Напрямки додаткової програми:
Я – лідерка, Я – менеджерка, Я – тренерка.
✅Нещодавно АГУ провела неймовірно крутий табір

Гайдівська еко-школа

. Гайдівська еко-школа – це навчальна програма з екологічного способу життя і окрім формату табору доступна також у формі відвідування онлайн та офлайн занять в м. Києві.

✅АГУ розпочинає 2 групу #Школа_гайдівської_лідерки і чекає на всіх, хто має бажання дізнатися про гайдівсько-скаутські методи більше!?
?Маєш бажання дізнатися більше, пиши електронну адресу ukrguides@gmail.com
Цікаво, слідкуйте за нашими новинами і зовсім скоро ви зможете більше дізнатися про наші членські організації в серії коротких відеороликів #Мережа_НМРУ #NYCU_Network?
Share your love

Sign up for news!

Leave your email and you will get updates