Оголошуємо початок подачі правок до Статуту та внутрішньої документації НМРУ

Друзі, нагадуємо, що незабаром вже відбудеться Генеральна Асамблея НМРУ, де ми обговоримо всі ключові питання подальшої стратегії розвитку мережі, а також всі необхідні питання задля успішного існування платформи☝?
? До 12 жовтня 2020 року у Вас є можливість стати важливої частиною мережі та запропонувати свої зміни до Статуту та внутрішньої документації НМРУ, які на вашу думку стануть каталізатором позитивних змін.
?Поточні документи можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/…/1K7qV4vYflWAi3YnJKdm8t6W1ntw…
?Пам’ятайте, дедлайн – 12 жовтня 23:59
☝?Важлива інформація для офіційних делегатів на ГА НМРУ:
15 жовтня на ваші електронні адреса надійде лист з повним пакетом правок та змін до документів. Прохання ознайомитись з ними детально задля можливості прийняття швидких та обєктивних рішень на Генеральній Асамблеї!
Реєстрація на ГА: https://forms.gle/T2TCyBoZnj9m8LXo7
? If you have additional questions, please contact the following contacts:

https://www.facebook.com/NYCUkraine/
– nycukr@gmail.com;
– 099 092 79 62 (Наталя – Генеральна Секретарка НМРУ);
До зустрічі!
? Генеральна Асамблея НМРУ відбудеться в рамках Національного форуму молодіжного діалогу. Програма “Молодіжний діалог” є частиною проєкту “Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті”, що реалізується Національною молодіжною радою України спільно з Національною молодіжною радою Німеччини, Асоціацією німецької католицької молоді та Товариством українських студентів-католиків “Обнова” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Share your love

Sign up for news!

Leave your email and you will get updates