Прозорість та підзвітність

Звітність за 2021 рік

Національна молодіжна рада України – платформа молодіжних громадських організацій, що представляє і захищає громадянські, політичні, соціальні та економічні права молоді, а також розширює можливості особистісного розвитку та активної участі молоді в суспільно-політичному житті. НМРУ – єдина національна платформа, що визнана на міжнародному рівні, а саме набула повноправного членства з правом голосу в Європейському молодіжному форумі в 2021 році. Набуття повноправного членства є вагомою подією не тільки для нашої платформи, а й для всієї молодіжної сфери в Україні. Оскільки, НМРУ стала першою платформою за всі роки незалежності України.

2021 рік став складним для нашої платформи в зв’язку з кризовими викликами в національному керівництві. Разом з тим, ми дотримуємося приписів Статуту та зберігаємо прозорість та публічність щодо нашої діяльності.

Річний звіт за 2021 рік підготовлений Радою НМРУ можна переглянути тут.

Річний звіт за 2021 рік підготовлений Генеральною секретаркою НМРУ можна переглянути тут.

Фінансовий звіт за 2021 рік щодо використання коштів Радою НМРУ за посиланням тут.

Фінансовий звіт за 2021 рік щодо використання коштів Генеральною секретаркою за посиланням тут.

Звітність за 2020 рік

Національна молодіжна рада України – платформа молодіжних громадських організацій, що представляє і захищає громадянські, політичні, соціальні та економічні права молоді, а також розширює можливості особистісного розвитку та активної участі молоді в суспільно-політичному житті. НМРУ – єдина національна платформа, що визнана на міжнародному рівні та впливає на формування молодіжної політики на місцевому, регіональному, національному та міжнародному рівнях.
Національна молодіжна рада України задля популяризації цілей сталого розвитку та збільшення спроможності членських організацій у 2020 році проводила ряд ініціатив. Однією з таких ініціатив стало проведення SDG-марафону. Протягом одного місяця команди молодих людей поглиблювали свої знання про цілі сталого розвитку та дізнавалися більше про них у форматі лекцій 4х15 за такими блоками: біосфера, економіка, суспільство, партнерство заради сталого розвитку. Серед спікерів виступали Ірина Ставчук, Заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Юлія Овчинникова, Народна депутатка України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду, Борис Лебедцов, заступник Міністерки соціальної політики та Руслан Колбаса, генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей, Ольга Дячук, координаторка міжнародного руху HeforShe, ООН Жінки та багато інших. Також, в жовтні відбувся семінар з локалізації цілей сталого розвитку та запуск SDG-амбасадорів НМРУ.
Повний звіт за 2020 рік можна переглянути тут.

Звітність за 2019 рік

Дорогі друзі,
Не ображайтесь на обставини  викликані карантином і зруйновані плани, не впадайте у відчай через скасовування багатьох справ!
Під час пандемії COVID-19 важливо дотримуватися принципу “не залишити нікого осторонь”. І в довгостроковій перспективі зміна системи – це єдиний шлях вперед, який створить більш рівне та стале суспільство, здатне протистояти глобальним кризам, не впадаючи в паніку, підозру та недовіру. Команда Національної молодіжної ради України закликає, перш за все, бути уважними та критичними, а відповідь  знайти у солідарності, співпраці та відкритості в нашій країні та у всіх частинах нашого суспільства.
Оскільки нас є більше часу для обдумування нашого прогресу за минулий рік, ми спочатку хочемо подякувати за вашу відданість та підтримку Національній молодіжній раді України в часи викликів та зростання. Ми пишаємось тим, що ми зробили разом. У 2019 році Національна молодіжна рада в Україні продовжувала розбудовувати  молодіжну політику в Україні та досягла значних успіхів. Протягом 2019 року ми прийняли 10 нових програмних документів, долучили ще 54 молодіжних організації, разом провели понад 45 адвокаційних кампаній різних рівнів та працювали над кількома цікавими та складними проєктами.
Ми хотіли б поділитися своїми досягненнями в річному звіті за 2019 рік
З фінансовим звітом за 2019 рік можна ознайомитися тут.
Звіт Контрольно-ревізійної комісії

Звітність за 2018 рік

Замислюючись над тим, якого прогресу досягла Національна молодіжна рада України у 2018 році, хочеться подякувати вам за вашу віру в нас і підтримку. Все що ми робили торік, ми робили для членських організацій і для молоді.
Протягом 2018 року, Національна молодіжна рада України натхненно працювала над розвитком молодіжної політики в Україні та досягла значних результатів. Цього року ми ухвалили 14 позиційних документів, прийняли до свого складу 12 нових молодіжних громадських організацій, а також працювали над численними цікавими проєктами.
Тут ви можете ознайомитись з нашим річним звітом та дізнатися більше про діяльність НМРУ у 2018 році.

Ви також можете ознайомитись з:
Творчим звітом Національної молодіжної ради України
Звітом Контрольно-ревізійної комісії про перевірку документації НМРУ 
Фінансовим звітом НМРУ за 2018 рік

Бажаємо веселих свят!
З повагою,
Команда NYCUkraine